ANASAYFA > Duyuru > BİR ÖDÜL DAHA…


BUSMEK kursiyerlerinden Selime Zuhal Aslan ortaya koyduğu eseri ile Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve Canavar Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. işbirliği ile düzenlenen Majestik Kurdele Nakışı Yarışmasında Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Canavar Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. işbirliği ile 2010-2011 faaliyet döneminde geniş katılımla bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Halk Eğitimi Merkezleri ve Halk Eğitimi Merkezleri gözetiminde/işbirliğinde kurs açan Belediyeler arası Majestik Kurdele Nakışı Yarışması`nın final değerlendirmesi, Genel Müdürlük temsilcisi Muhittin Yıldırım`ın gözetiminde gerçekleştirildi.

Alanlarında uzman isimlerden oluşan seçici kurul üyelerince yapılan değerlendirme sonucunda yarışmaya katılan projeler arasından, Türkiye çapında dereceye giren, jüri özel ödülü ve mansiyon alan Halk Eğitimi Merkezlerinin ve Belediyelerin öğretmen ve kursiyerleri belirlenirken, BUSMEK adına yarışmaya katılan Selime Zuhal Aslan Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmüştür. Kendisini tebrik ediyoruz.

BUSMEK YÖNETİMİ

Yayın Tarihi: 18 Ekim 2011 Saat: 1:57