ANASAYFA > Duyuru > BURSA’NIN HEDİYELİKLERİ BUSMEK’TEN


Bursa’nın tarihi dokusu, kültürü, mimarisi BUSMEK ürünlerinde hayat buluyor. Yeşil Cami ve Türbe, Hacivat ve Karagöz, Teleferik, Timsah Arena, Kestane Şekeri ve daha kentin birçok simgesi çinilere işlenerek satış ofislerinde yerini alıyor.

DSC_0490

“Yerli ve Yabancı Turist Aradığını Bulabiliyor”

Osmanlı’ya başkentlik yapmış olan Bursa son yıllarda yerli ve yabancı turistin gözdesi olan şehirlerin başında geliyor. Kenti gezenlerin en büyük sorunu olan hediyelik eşya arayışı konusuna çözüm getirmek için BUSMEK tarafından başlatılan proje kapsamında üretilen çini eserler oldukça beğeni kazanıyor. Dünya’nın dört bir yanından ziyaretçileri ağırlayan BUSMEK, şehrin kültürünü yansıttığı el emeği ürünlerle adını ülke sınırlarının dışına taşımış oluyor.

DSC_0253

Bursa Simgeli Anahtarlık ve Magnetler

DSC_0506

Çini Yeşil Türbe Saat

DSC_0460

Sevdikleri için farklı hediyeler almak isteyen fakat vakit sıkıntısı çekenler için de çözümler mevcut.Satış ofislerinin haricinde aynı zamanda sanal ortamda da satışı yapılan ürünler bir tıkla kapınıza kadar geliyor.  www.e-burfas.com adresinde BUSMEK’de üretilen atölye ürünleri ve kursiyerlerin ellerinden çıkan butik ürünler de mevcut.  Çini objelerden ebru eşarplara, takılardan deri aksesuarlara kadar pek çok hediyelik eşyanın yer aldığı satış ofisleri hediyelik eşya arayanların artık ilk adresi olma yolunda ilerliyor.

3 3 (3) FHY_4933

Geniş ürün yelpazesi ile herkesin aradığını bulabileceği BUSMEK satış ofisleri; Merinos Kongre ve Kültür Merkezi Satış Ofisi, Emirsultan Kültür Merkezi, Davutkadı (Muallimzade) Kültür Merkezi ve İncirli Kültür Merkezi’nde hizmet veriyor.

MERİNOS SHOWROOM

MERİNOS AKKM SATIŞ OFİSİ

İNCİRLİ KÜLTÜR MERKEZİ

İNCİRLİ KÜLTÜR MERKEZİ

MUALLİMZADE

MUALLİMZADE KÜLTÜR MERKEZİ

EMİRSULTAN KÜLTÜR MERKEZİ

EMİRSULTAN KÜLTÜR MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 5 Mart 2015 Saat: 3:54