ANASAYFA > Haberler > BUSMEK GİYİM YARIŞMASI 2012 YAPILDI


BUSMEK GİYİM YARIŞMASI 2012 YAPILDI

Bursa Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK) eğitim vermiş olduğu branşlarda kurum içi yarışmalar yaparak motivasyonu arttırmaya devam ediyor.

Giyim branşında yapılan “Kadın Yüreğinde Bursa” konulu yarışmada 9 kurs merkezinden 10 yarışmacı hazırlamış oldukları 23 eser ile katılarak hünerlerini sergilediler.

Beşevler, Alacahırka, Merinos, Hocataşkın, Kestel, Gürsu, Gemlik, Başaran, Erikli kurs merkezlerinden katılımcıların olduğu yarışmada juri üyeleri dereceye giren tasarım ve giyim çalışmalarını tespit etmekte hayli zorlandılar.

Yarışmaya Erikli kurs merkezini temsilen katılan Nagihan Bodur, Bursa Uludağ’ı ve tarihi çınarı yansıttığı eseri ile 1. lik ödülünü alırken, 2. liği Bursa Uludağ konulu eseri ile Beşevler kurs merkezinden Deniz Şimşek, 3. lüğü “vav” harfini yansıttığı çalışması ile Merinos kurs merkezinden Melek Anar aldılar.

Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat yaptığı açılış konuşmasında BUSMEK’in gelmiş olduğu noktadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Dereceye girenler ödüllerini Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat ve BUSMEK koordinatörlerinin elinden aldılar.

Yayın Tarihi: 21 Mayıs 2012 Saat: 11:04