ANASAYFA > Haberler > BUSMEK İLE MODA GÜNLERİ


Bursa Büyükşehir Belediyesi Hanımlar Lokali, İncirli Kültür Merkezi ve Burda Dergisi işbirliğiyle düzenlenen Burda Moda Günleri, İncirli Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Moda dünyasının duayenlerinden Canan Göztepe’nin eşlik ettiği programda moda ve trendlere dair keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan bayanlar hem kıyasıya yarıştı hem de modaya dair pratik bilgiler öğrendi.

IMG_8559

Yoğun katılımın gerçekleştiği programda; moda, dikiş ve ütüleme teknikleri ele alındı. Ünlü Modacı Canan Göztepe, doğru giyinmenin püf noktalarını anlatarak değerli bilgilerini paylaştı. Doğru bilinen yanlışlara değinen Göztepe, vücut tiplerine göre giyinme tüyoları verdiği sohbette, özellikle minyon tipli bayanları yüksek topuk giymemeleri konusunda uyardı: “Türk kadınları vücut yapısı itibariyle bol ve dökümlü pantolonlar giymeli ve koyu renkleri tercih etmeliler. Salaş kıyafetler sizi olduğunuzdan daha kilolu, yüksek topuklu ayakkabılar ise sizi olduğunuzdan kısa gösterir. Bunun yerine normal boyutta topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz” dedi.

Etkinliğin “Burda modelleri dik getir” yarışmasında Erikli Mesleki Eğitim Merkezi  eğitmenleri diktikleri modelleri sergiledi.  Dikiş kalitesi ve detayları, kumaş seçimi, süsleme gibi kategorilerde giysileri değerlendiren Göztepe, beğenisini dile getirerek usta öğreticilerimiz tebrik etti.

Kadınlar günü etkinliğinde gerçekleştirilen çekilişte, bayanlar hem yarıştı hem de verilen hediyeler ve indirim çekleriyle unutulmaz bir gün yaşadı. Program sonrasında Sayın Canan Göztepe’ye verdiği değerli bilgilerinden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

Kadınlar günü münasebetiyle tüm kurs merkezlerimize ve programa katılan bayanlara 1500 adet gül dağıtılarak bu özel gün kutlandı.

IMG_8572

IMG_8418

IMG_8450

IMG_8495

IMG_8496

IMG_8524

IMG_8539

IMG_8549

IMG_8560

IMG_8570

IMG_8412

IMG_8385

IMG_8415

IMG_8384

 

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 22 Şubat 2014 Saat: 5:28