ANASAYFA > Haberler > BUSMEK- KOMEK BULUŞMASI


BUSMEK- KOMEK BULUŞMASI

 

Kocaeli Kültür Ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan iki şube müdürü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) heyeti,  BUSMEK’i ziyaret etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Enver Karakoç, Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK) hakkında Kocaeli heyetine bilgi verdi.

Kocaeli Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan, Kültür ve Sanat Konservatuvar Şube Müdürü Dr. Kenan Göçer ve Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım’ın da hazır bulunduğu ekip, BUSMEK projelerini yerinde inceledi.

Bursa’da Erikli Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret eden KO-MEK üyeleri, BEKSİAD ile yapılan istihdam projesini çok beğendiklerini dile getirdiler. Ayrıca BUSMEK ürünlerinin internet üzerinden satışına başlaması da heyet tarafından büyük takdir topladı.

Kocaeli heyeti, Merinos Kongre ve Kültür Merkezindeki Tekstil ve Bilim müzelerini gezdiler. Ardından Orkestra Şube Müdürlüğü’nü dolaşan ziyaretçiler, Çalgıcı Mektebinin kendileri için hazırladığı konsere de iştirak ettiler.

Yayın Tarihi: 6 Mart 2013 Saat: 3:53