ANASAYFA > Haberler > BUSMEK KURSİYERLERİNE İSTİHDAM SAĞLIYOR


BUSMEK’in, özellikle kadınları nitelikli iş gücü haline getiren kurs merkezi olan BUSMEK Mesleki Eğitim Merkezi’nde istihdam garantili kurslarıyla nitelikli elemanlar yetiştirmeye devam ediyor. BUSMEK ile hayatlarına yeni bir pencere açan Mesleki Eğitim kursiyerleri BUSMEK Yönetim Merkezi’ne gelerek yöneticilerimize teşekkür ziyaretinde bulundular.

20141104_132750

Mesleki Eğitim Merkezi ve BEBE Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğiyle hazırlanan kurslarda eğitim görerek başarılı olan kursiyerlerden Fatma Bay ve Fatma Zengin yine BUSMEK’in proje ortaklarından KOSGEB’den aldığı eğitimle kendi iş yerini açan Züleyha Hanımın işletmesi BLT Tekstil’e istihdam edildiler.

BUSMEK Mesleki Eğitim Merkezi’nde ‘Düz Dikiş Makineci’ eğitimi alan kursiyerler aldıkları eğitimler sayesinde kendilerine gelir kapısı elde etmenin sevinciyle BUSMEK Mesleki Eğitim Merkezi’ne gelerek Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat’a ve BUSMEK yöneticilerine teşekkürlerini sundular.

Yayın Tarihi: 7 Kasım 2014 Saat: 3:19