ANASAYFA > Duyuru > “BUSMEK” MARKASI TESCİLLENDİ


 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (BUSMEK) geçtiğimiz yıl markalaşma yolunda ilk adımlarını atmış ve koruma süreci başlatılmıştı. Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan başvurumuz kabul edilerek “BUSMEK” ismi resmen tescillenerek markalaştı.

Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen onayla,  08 Kasım 2013 tarihinden itibaren 10 yıl müddetle BUSMEK ismi markalaştı. “e-burfas” sitesinden satışa sunulan güzide eserler artık “BUSMEK” markası altında satışa sunulacak.BUSMEK kursiyerlerinin yaptığı eserler arasında; tezhip, çini, seramik, ebru, rölyef, yağlı boya tablolar yanında ev tekstili, ev aksesuarları gibi ürünler yer alıyor. BUSMEK markasını taşıyan bu ürünlerin farkı ise bir eserden başka bir tane daha bulunmuyor olması.

El emeği göz nuru olan BUSMEK eserlerini www.e-burfas.com sitesinden satın alabilir ya da Emirsultan, Merinos AKM, İncirli Hamamı (İKM) showroomlarından görerek satın alabilirsiniz. Eserlere sahip olabilmek için öncelikle e-burfas sitesine üye olmak gerekiyor. Daha sonra satın alınmak istenen ürün sepete atılarak ilk adım tamamlanmış oluyor. Ödemeler için de birçok seçeneğiniz mevcut. Kredi kartıyla ya da kapıda ödeme imkanları sunan, 3d güvenlik sistemiyle korunan e-burfaş’ta gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

BUSMEK markalı birbirinden özel hediyelikler evlerdeki en güzel köşeyi süslemek için sanatseverleri bekliyor…

 

 

Yayın Tarihi: 17 Aralık 2013 Saat: 4:59