ANASAYFA > Haberler > BUSMEK ÖĞRETMENLERİ İKİNCİ YARIYILA HAZIR


Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK)’nda görev yapan eğitmenlerin alanlarıyla ilgili bilgilerini geliştirmek ve onlara motivasyon kazandırmak amacıyla yapılan BUSMEK Yönetim Merkezi’nce düzenlenen hizmet içi eğitim programları bu yıl da dolu dolu geçti.

BUSMEK’li eğitmenler geniş yelpazede sunulan eğitimlere tam kadro katılım sağladılar. Alanında uzman kişiler BUSMEK eğitmenleri ile buluştu. El sanatları alanında kumaş ve ahşap boyama, dantel angles düğüm teknikleri, iğne ipliksiz kırkyama, geri dönüşüm ev aksesuarları, iğne oyası ve broş yapımı eğitimleri verildi.

Giyim teknolojileri alanındaki eğitmenlere de çocuk defilesi hazırlığı, modelistlik eğitimi, kumaş ve ahşap boyama; sanat tasarım alanındaki eğitmenlerimize ise temel sanat eğitimi verilirken, kişisel gelişim ve yabancı diller alanlarında da şan ve drama eğitimleri uygulamalı olarak verildi.

Bilişim teknolojileri alanındaki eğitmenlerimiz beyanname, bordro, sysmond, e-ticaret ve photoshop konularında eğitim aldılar. Ayrıca tüm eğitmenler 5 grup halinde düzenlenen günübirlik İstanbul gezilerine katılarak moral depoladılar.

Yayın Tarihi: 5 Şubat 2018 Saat: 5:30