ANASAYFA > Haberler > BUSMEK TBMM’ye ZİYARETTE BULUNDU


Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat, BUSMEK heyeti ile beraber TBMM’ye ziyarette bulundular. Bursa Milletvekillerinden İsmail Aydın, Canan Candemir Çelik, Hakan Çavuşoğlu, Tülin Erkal Kara, Önder Matlı, Mustafa Öztürk, İsmet Su, Hüseyin Şahin, Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve Bedrettin Yıldırım ile bir araya gelinen ziyarette milletvekillerimize BUSMEK’in yapısı, işleyişi ve istihdam alanları ile ilgili bilgi verildi.

IMG_1473

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat, Bursa’da BUSMEK’in çok önemli bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu ifade ederek, “Büyükşehir Belediyesi olarak Sosyal belediyecilik hedefiyle yaptığımız bu tür çalışmalar neticesinde insanlarımızın kendi ayakları üzerinde durmalarına yardımcı oluyoruz. BUSMEK halihazırda 19 dalda ve 120 branşta eğitim vermektedir. Son 4 yılda BUSMEK kapsamında toplam 110 bin kursiyere eğitim verildi” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat, TBMM Bursa Milletvekillerine Bursa figürlü BUSMEK atölye çalışmalarını hediye etti.

IMG_1477

IMG_1475

IMG_1473

IMG_1469

IMG_1467

IMG_1465

 

 

 

Yayın Tarihi: 27 Ekim 2014 Saat: 4:47