ANASAYFA > Haberler > BUSMEK TEN ÇOŞKULU KUTLAMA


Bursa Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları ( BUSMEK ) tüm öğretmen kadrosunun katılımı ile Merinos Gölpark ta düzenlenen coşkulu yemek programı ile 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı.

Bursa Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları ( BUSMEK ) tarafından organize edilen coşkulu gecede yoğun bir katılım gözlendi. Tüm BUSMEK personelinin hazır bulunduğu programda Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muhsin Özlükurt, Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanı Enver Karakoç, Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat, Müzeler Şube Müdürü Muhterem ÇEVİK, Kütüphaneler Şube Müdürü Arzu KUZGUN gecenin onur konuklarıydı.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muhsin Özlükurt tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak başladığı konuşmasında BUSMEK in yaygın eğitimde kat ettiği yola değinirken, Bursa Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları ( BUSMEK ) in sınırları aşan başarısından gurur duyduklarını belirtti.

Gecenin onur konuklarından Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanı Enver Karakoç ise konuşmasında öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğuna değinirken, öğretmenlerimizin toplumların gelişiminde ne denli büyük bir rolü olduğunun altını çizdi ve tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Protokol konuşmalarının ardından BUSMEK hocalarından Gözde Avcı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muhsin Özlükurt ve Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanı Enver Karakoç ile birlikte öğretmenler günü için hazırlanan pastayı kestiler.

Beşevler kurs merkezi resim öğretmenlerinden Yasemin Süzer BUSMEK Koordinatörlerinden Tevfik Rüştü Orhan a hediye ettiği karakalem portre çalışması ile gecenin sürprizine imza attı.

Büyükşehir Belediyesine bağlı konservatuar öğretmenlerinin oluşturduğu müzik grubu ortaya koydukları coşkulu programla öğretmenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yayın Tarihi: 25 Kasım 2011 Saat: 2:15