ANASAYFA > Haberler > BUSMEK’E ZİYARETLER SÜRÜYOR


BUSMEK bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de de yakından takip ediliyor. Çeşitli programlar ve festivaller kapsamında zaman zaman yurtdışına çıkan veya gelen konukları yerinde ağırlayan BUSMEK, bu ziyaretler vasıtasıyla sanat ve meslek eğitimi anlamında karşılıklı iş birliğini güçlendiriyor. Bu kapsamda BUSMEK’i ziyarete gelen Ankara KEÇMEK ve Balıkesir Belediyesi BUSMEK’in işleyişi hakkında bilgi alarak atölyeleri gezdiler.

DSC_0118

Ankara KEÇMEK Ziyarette Bulundu

Ankara Keçiören Belediyesi’nden KEÇMEK Proje Koordinatörü Nuh Öktem BUSMEK Yönetim Merkezi’ni ziyaret ederek faaliyetler hakkında bilgi aldı. BUSMEK Proje Koordinatörü Eyüp Arda’yla birlikte atölyeleri ve satış ofisini gezen Nuh Ökten buradaki el emeği göz nuru ile üretilen eserleri inceleyerek BUSMEK’in kursiyer ürünleri online satış noktası olan “e-burfas”  sistemini KEÇMEK’te uygulamak istediklerini belirtti.

DSC_0112

DSC_0089

DSC_0116

Balıkesir Belediyesi BUSMEK’in Yapısını İnceledi

Balıkesir Belediyesi BUSMEK’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. BUSMEK tecrübesinin, yeni istihdam alanlarının oluşturulması, işsizlik sorununun çözümüne katkıda bulunulması açısından çok önemli bir deneyim olduğunu belirten Mahmut Çamlı ve Yücel Dağtaş benzeri bir fonksiyonu üslenebilecek bir kurumu Balıkesir’de oluşturmak istediklerini söylediler.

DSC_0049

DSC_0057

DSC_0058

DSC_0059

DSC_0069

DSC_0075

Yayın Tarihi: 14 Kasım 2014 Saat: 4:55