ANASAYFA > Başarı Hikayeleri > BUSMEK’LE HAYALLER GERÇEK OLUYOR


     Gökhan Avcı, KOSGEB destekli  uygulamalı girişimcilik kurslarımıza katılmış ve  mağazacılık alanında kendi iş yerine sahip olan genç kursiyerlerimizden biri. Çalışma hayatında sahip olduğu birikimini BUSMEK’in girişimcilik kursunda aldığı teorik bilgilerle pekiştiren Avcı , iş yeri açmayı düşünen herkese BUSMEK’in uygulamalı girişimcilik kursunu tavsiye ediyor.

 

     Bursa doğumlu Gökhan Avcı lise öğrenimini elektronik bölümünde tamamladıktan sonra ticaret hayatına atıldığını belirterek, çeşitli sektörlerde ve ayrıca  gıda sektöründe faaliyet gösteren aile işletmesinde 6 yıl kadar çalıştıktan sonra kendi iş yeri olan “Gökhan Avcı Fashion Store”a  kavuştuğunu dile getirdi.

Mağazacılık  gereği modayı ve modacıları yakından takip eden girişimcimizin,  bay bayan parfüm ve erkek giyim ve ayakkabı alanında faaliyet gösteren işletmesi  Özlüce’de bulunuyor. Aynı zamanda sosyal medyadan da satış yapıyor.

Çocukluktan bu yana kendine ait bir iş yeri olmasının hayalini kuran Avcı, sözlerine şöyle devam etti: “ Bir arkadaşımdan BUSMEK kurslarının verimli olduğunu duymuştum. Ardından girişimcilik kursları gruplarını takip ederek ben de katıldım. Temel ticari kavramlar, müşteri diyalogları, diksiyonun önemi gibi konularda gerekli olan  bilgileri edinerek fayda sağladım.  Çok faydalı bulduğum bu kursları bizlere sağladığı için Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne ve BUSMEK’e teşekkürlerimi sunuyorum.”