Ücretsiz kurslarıyla geleneksel sanatlarımızı öğretip sevdiren, meslek eğitimleri ile de meslek sahibi olamayan Bursalılara imkân tanıyan BUSMEK, nitelikli eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.

13 yıldır yetişkin eğitimleriyle adından söz ettiren BUSMEK yaz döneminde de eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Katılımcılılar bir yandan eğitim alırken diğer taraftan sosyalleşerek boş vakitlerini değerlendirme fırsatı buluyorlar.

Ücretsiz kaliteli eğitimin adresi BUSMEK’te heyecanla beklenen yaz kursu kayıtları 15 Nisan’da başlıyor. Yaz kurslarında 10-15 yaş ve 16 yaş üzeri kursiyerlere eğitimler verilecek. Kurslara belediye.bursa.bel.tr/online adresinden online ön kayıt olunabileceği gibi aynı zamanda BUSMEK kurs merkezlerinden de kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca android ve IOS tabanlı cep telefonlarından “BUSMEK” uygulamasını indirebilir ve buradan da kaydınızı oluşturabilirsiniz. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerler BUSMEK katılım belgesi veya sertifika alabilecek. Başvurular 30 Haziran’a kadar devam edecek.

 

ONLİNE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kurs merkezlerimize kayıt yaptırmak isteyen kursiyer adaylarımız belediye.bursa.bel.tr/online adresindeki linkini tıklayarak başvuru yapabilirler. Ön kayıt için kursiyer TC KİMLİK NUMARASINI girerek, ilgili tüm seçenekleri hatasız ve doğru bir şekilde doldurmalıdır. Bilgileri hatalı olan kursiyerlerin kayıtları geçersiz sayılacaktır. Ayrıca Merinos Yönetim Merkezinden veya 0(224) 254 30 30 numaralı telefon ile eğitimler ve başvurular hakkında bilgi alınabilir.

Google Play ve App Store’dan ücretsiz indirilebilen uygulamamızdan her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşılabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan pek çok içerik; online başvuru, yeni haberler, duyurular ve branş rehberi gibi BUSMEK hakkında bütün yenilikler mobil uygulamalarda sizleri bekliyor.

 

 

 

Yayın Tarihi: 15 Nisan 2019 Saat: 9:52