ANASAYFA > Haberler > BUSMEK’TEN MİLLİ EĞİTİME ZİYARET


BUSMEK yönetimi, göreve yeni başlayan Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Ekrem Koz’u makamında ziyaret etti. BUSMEK faaliyetleri ve projeler hakkında bilgi verilen Koz, BUSMEK’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek takdir etti.

2 (2)

2006’dan bu yana Bursalılara ‘hayat boyu eğitim’ anlayışıyla pek çok alanda sanat ve mesleki eğitim ihtiyaçlarına cevap veren BUSMEK, Hayat Boyu Öğrenme ile koordineli olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda BUSMEK yönetimi, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne giderek göreve yeni başlayan Ekrem Koz’u ziyaret etti. BUSMEK Proje Yöneticisi Eyüp Arda ve Sosyal İşler Şube Müdürü Vekili İsmail Gökçe; Koz’u tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Bursa’da yaşayan vatandaşların eğitim ihtiyaçlarına cevap vererek, yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yapan BUSMEK’in projelerinden bahsedilen ziyarette Arda, BUSMEK’in Bursa genelinde faaliyet gösterdiğini STK ve kamu kuruluşları ile işbirliği halinde çalışılarak projeler geliştirildiğini söyledi.

BUSMEK’i basından ve internet sitesi üzerinden takip ettiğini ve takdir ettiğini belirten Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Ekrem Koz, İl Milli Eğitim olarak BUSMEK’le birlikte çalışıp İmkânlarını birleştirmek istediklerini ifade etti.

 

1

 

4

 

3

Yayın Tarihi: 17 Aralık 2015 Saat: 2:40