ANASAYFA > Haberler > ÇOCUKLARIN SİNEMA HEYECANIBursa Büyükşehir Belediyesi’nin Bursalı hanımlara hizmeti olan Hanımlar Lokali ücretsiz sinema etkinliklerine devam ediyor. Lokal bu hafta Tayyare Kültür Merkezi Büyük Salon’da gösterilen “Turbo” adlı çizgi sinemayla yüzlerce çocuğa  sinema heyecanı yaşattı.

Hanımlar Lokali 15 günde bir düzenlediği çizgi sinema etkinliklerine devam ediyor. 15 Aralık Pazar Günü yapılan etkinlikte, hanımlar ve çocuklarla beraber Tayyare Kültür Merkezi’ne gidilerek, “Doğal Kahramanlar” adlı çocuk sineması izlenmişti. 29 Aralık Pazar günü ise küçük bir salyangozun yarış macerasını anlatan “Turbo” isimli çocuk sineması gösterimde yer aldı. Çocuklarıyla birlikte sinema zevki yaşayan velilerin memnuniyetleri de film sonunda alkışlara yansıdı.

Tayyare Kültür Merkezi’nde Lokal’in her 15 günde bir düzenleyeceği ve farklı gösterimlerin yer alacağı ücretsiz sinema etkinliğinde 12.Ocak Pazar günü “Max Maceraları 3” adlı çocuk sineması gösterimde olacak, tüm halkımız davetlidir…


Yayın Tarihi: 30 Aralık 2013 Saat: 10:00