Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK), unutulmaya yüz tutan geleneksel sanatlarımızı yaşatma ve tanıtma vizyonuyla Uludağ Üniverstesi Öğrenci Toplulukları Birliği tarafından 2018-2019 eğitim öğretim dönemi için organize edilen Öğrenci Toplulukları Buluşuyor etkinliğine katıldı.

Uludağ Üniversitesi Mediko Sosyal Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe öğrenciler ve akademisyenler yoğun ilgi gösterdi. Bursa Uludağ Üniversitesi’nde 16-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Öğrenci Toplulukları Buluşuyor’ etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden farklı alanlarda topluluklar kuran öğrenciler, stantlarını ziyaret edenlere üyesi oldukları topluluklar ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Etkinlik boyunca farklı gösterilerin gerçekleştirildiği organizasyonu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Eray Alper de ziyaret etti.

Etkinliğin sürdüğü üç gün boyunca BUSMEK standında ebru ve çini uygulamaları yapıldı. Yoğun ilgi gören standımızda öğrencilere, yeni dönemde açılan kurslarımız, kayıt sistemimiz ve BUSMEK faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Yayın Tarihi: 22 Ekim 2018 Saat: 4:48