ANASAYFA > Haberler > EN GÜZEL ŞARKILAR YAŞLILAR İÇİN SESLENDİRİLDİ


EN GÜZEL ŞARKILAR YAŞLILAR İÇİN SESLENDİRİLDİ

 

‘Yaşlılara saygı haftası’ kapsamında bu yıl ilk kez Türk sanat müziği konseri veren huzurevi sakinleri, başarılı performanslarıyla alkış topladılar. Koro, muhteşem konserinde usta sanatçı Ayşen Birgör’ü ağırladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Türk Sanat Müziği Korosu, usta sanatçı Ayşen Birgör’ün konuk sanatçı olarak sahneye çıktığı konserde en güzel şarkılarını Bursalılar için seslendirdi.

Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Bu yıl ilk kez Türk Sanat Müziği dalında konser veren huzurevi sakinleri, başarılı performanslarıyla alkış topladılar. Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında ilk konserini veren koro, seslendirdikleri şarkılarla da Bursalıların gönüllerini fethetti.

Konserin ikinci bölümünde ise TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı Ayşen Birgör konuk sanatçı olarak sanatseverlerle bir araya geldi. Birgör’ün şarkılarına dinleyiciler de eşlik etti. Bursalıları keyifli bir müzik yolculuğuna çıkaran konserin sonunda dinleyiciler, sanatçıları alkışlarıyla ödüllendirdi. Konserin finalinde Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hüseyin Koçak ile Muhsin Özlükurt, sanatçıları çiçek vererek tebrik etti.

BUSMEK güzellik ve saç tasarımı branşında görevli usta öğreticiler ve eğitim alan kursiyerler konser öncesi Huzurevi sakinlerinin tüm saç bakım hizmetlerini yerine getirerek geceye hazırladılar.

 

Yayın Tarihi: 21 Mart 2012 Saat: 4:02