ANASAYFA > Haberler > HANIMLAR LOKALLERİNİN ANKARA BULUŞMASI


Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Bursalı Hanımlara sunduğu sosyal belediyecilik anlayışının en güzel hizmetlerinden olan Hanımlar Lokali, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Etkinlik kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak bu hafta Ankara’da Bursa konuk evinde, Ankara’daki Hanımlar Lokallerinin idarecileri ve üyelerini ağırladık.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği program kapsamında, Ankara Hanımlar Lokallerinin idarecileri ve üyelerin, Ankara’da Bursa Konuk Evi’nde ağırladık. Lokalden 40 kişilik üyeyle gidilen gezide, Ankara’daki tüm Hanımlar Lokallerinin üyeleri ve idarecileriyle öğle yemeğinde buluşuldu ve Ankaralı bayanlara bu güzel buluşmanın anısına Bursa’yı sembolize eden armağanlar verildi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak verdiğimiz yemeğin ardından Ankara Altındağ Hanımlar Lokali ziyaret edilerek burada yapılan etkinlikler hakkında bilgi alındı ve biz de Bursa Hanımlar Lokali olarak Bursalı hanımlara verdiğimiz tamamen ücretsiz olan hizmetlerimizden bahsettik. Bu güzel sohbetin ardından Hacı Bayram Veli Türbesi’ne gidilerek dualar edildi ve samimiyet  dolu temenniler ile program tamamlandı.

 

 

 

Yayın Tarihi: 3 Aralık 2013 Saat: 4:35