ANASAYFA > Haberler > MİNİK ELLER ÜŞÜMESİN


 BUSMEK Hürriyet Kurs Merkezi yöneticisi ve kurs merkezi çalışanları kışın gelmesiyle birlikte çocukları unutmadı ve minik eller üşümesin parolasıyla Şehit Jandarma Er Selahattin Çırak İlkokulu ziyaret edildi.

BUSMEK Hürriyet Kurs Merkezi’nin girişimleri ile Şehit Jandarma Er Selahattin Çırak İlkokulu’ndaki başarılı öğrencilere kışlık giysi ve eldiven hediye edildi. Yaş gruplarına ve cinsiyete göre ayrı ayrı paketlenen hediyeleri gören çocukların heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Kışlık kazak, tişört ve pantolondan oluşan hediyeler öğrencilere verildi. Ardından da “minik eller üşümesin” dendi ve her bir öğrenciye eldiven giydirildi. Eldivenleri tuttukları takımların renklerine göre seçen öğrenciler yeni eldivenleriyle bir an önce kar topu oynamak istediklerini söyleyerek kar yağması dileğinde bulundular.

Hediyelerini alan öğrenciler BUSMEK ailesine çok teşekkür etti. BUSMEK yönetim merkezi olarak öğrencilerimize başarılarının devamı dilendi. Müdür Yardımcısı Alper Sezgin ÇİFTÇİ de geleceğin teminatı olan öğrencilere her zaman büyük önem verdiklerini belirterek “bizim ve ailelerimizin tek isteği çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim almaları için çaba göstermektir. BUSMEK’in bu yönde yapmış olduğu çalışmalar bizim için çok değerli. Çocuklar için bu hediyeler paha biçilemez” diye ifade etti.

 

 

 

Yayın Tarihi: 3 Ocak 2014 Saat: 12:59