13. Genel Sergimizin planlanan etkinlikleri arasında bu yıl ilk defa düzenlenen “Sergiden Anlar” fotoğraf ve “Bana BUSMEK’i Anlat” afiş tasarım yarışmaları sonuçlandı.

Merinos AKKM seminer salonunda düzenlenen ödül törenine BUSMEK Kurslar Departman Sorumlusu Aslan Şahin ile zümre ve branş öğretmenleri katıldı.

Şahin, törende yaptığı konuşmada 3 gün gibi kısa bir sürede gerçekleşmesine rağmen her iki yarışmaya da oldukça fazla ilgi gösterildiğini ve seçici heyetin ilk üçü belirlemede zorlandığını vurguladı. “Bu yarışmaları ilk defa düzenledik. Sizin için heyecanlı olduğu kadar bizim için de heyecan vericiydi. Bundan sonra genel sergiyi beklemeden dönem içinde de bu tarz yarışmalar düzenlemeyi düşünüyoruz. Amacımız sizlerin yaratıcılığını desteklemek ve BUSMEK farkındalığı oluşturmaktır.” dedi.

Törende, fotoğraf yarışmasına katılan ve ilk üçe giren Melek Ateş, Sümeyye Kayım ve Sümeyye Feyza Yorulmaz’a; afiş yarışmasına katılan ve ilk üçe giren Ebru Nur Bolat, Emel Kaya ve Çağla Albayrak’a ödülleri ve hediyeleri verildi.

Yayın Tarihi: 16 Mayıs 2018 Saat: 2:15