ANASAYFA > Haberler > ORHANELİ KERMESİNE YOĞUN İLGİ


Orhaneli Belediyesi ve Orhaneli Kent Konseyi tarafından ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs verebilmek amacı ile düzenlenen kermes büyük ilgi gördü.

Orhaneli 9 Eylül Meydanında düzenlenen kermese Orhaneli Kaymakamı Abdülhalim Can, Garnizon Komutanı Yunus Şahan, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, Bursa Kent Konseyi Genel Sekreteri Enes Battal, BUSMEK Proje Koordinatörü Eyüp Arda ile çok sayıda kamu kurumu yetkilisi ve vatandaş katıldı.

Kermesin açılışında konuşan Orhaneli Kent Konseyi Başkanı Mehmet Aydemir, bölgemiz gençlerine her alanda destek olmak için tüm kurumların ortaklaşa çalışması gerektiğinin altını çizerek, böylesine etkinliklere konsey olarak öncülük etmeye devam edeceklerini söyledi.

Kermeste vatandaşlara gözleme sunulurken, BURFAŞ, BUSMEK ve Orhaneli Halk Eğitim Merkezi tarafından bağışlanan hediyelik eşyalar da satışa sunuldu. Kermesten elde edilen tüm gelir Orhaneli Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs olarak gönderilecek.DSC_0168

IMG-20150401-WA0001 IMG-20150401-WA0000 DSC_0154

Yayın Tarihi: 1 Nisan 2015 Saat: 4:41