ANASAYFA > Duyuru > SİNEMA GÖSTERİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYORBursa Büyükşehir Belediyesi’nin Yıldırıma kazandırdığı İncirli Kültür Merkezi, sanat etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Kültür ve sanata dair programlarıyla Bursa halkının buluşma noktası haline gelen tarihi hamam, sinema etkinliği kapsamında BTSO İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini bir araya getirdi.

Merkez’de bu hafta, Aamir Khan & Amole Gupte’nin yönetmenliğini üstlendiği ve kült filmler arasına giren “Yerdeki Yıldızlar” adlı sinema gösterimdeydi. Kelimeleri söylerken zorlanan ve öğrenme güçlüğü çeken bir gencin dramını ve iç dünyasını yansıtan film, izleyenleri hem gülümsetti hem de duygulandırdı.

Tarihi ve sanatı Bursalılarla buluşturan İncirli Kültür Merkezi’ndeki sinevizyon, seyircilere keyifli anlar yaşatırken, yapılan sinema gösterimleriyle gençlerin ilgisi ve beğenisine kayıtsız kalmayan Kültür Merkezi, etkinliklerini haftalık rutin hale getirme yolunda çalışmalarını sürdürüyor.

Tüm Bursa halkımızı her hafta farklı etkinliklere imza atan Kültür Merkezimize bekliyoruz…

 

 Ayrıntılı bilgi için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz;

https://www.facebook.com/pages/Bursa-B%C3%BCy%C3%BCk%C5%9Fehir-Belediyesi-%C4%B0ncirli-k%C3%BClt%C3%BCr-Merkezi/293315157471970?fref=ts

 

Yayın Tarihi: 29 Kasım 2013 Saat: 3:56