Sağlıklı yaşam için yeni bir hizmeti daha hayata geçiren Bursa Büyükşehir Belediyesi, obeziteye bağlı gelişebilecek olan kronik hastalık risklerini en aza indirgemek, kadınların sağlıklı bir şekilde kilo vermeleri, dengeli ve sağlıklı beslenmeleri için, BUSMEK Mimar Sinan Sosyal Yaşam Merkezi’mizde ücretsiz diyetisyen hizmeti uygulamasını başlatıyor.

Ücretsiz diyetisyen hizmeti ile, kadınlarımıza sağlıklı, yeterli, dengeli ve bilinçli bir biçimde beslenmeleri adına yol gösterileceği programda, beslenme konusunda da doğru bilgiler verilip yaşam kalitelerini arttırmaya yönelik çalışmalara ve buna uygun beslenme programları oluşturulacaktır.

Kişinin vücut kitle endeksinin ve genel değerlendirmenin sonunda, sonuçların durumuna göre, kişinin metabolizmasına uygun, yaşam standardı ve fiziksel aktivite durumu da göz önünde bulundurularak beslenme programı belirlendikten sonra,  beslenme alışkanlıklarında değişiklik yaratmak ve verilen kilonun kalıcı olması sağlanacaktır. Amaç, kişinin sosyal yaşantısından soyutlanmadan, bulunduğu her ortamda beslenme programını rahatlıkla uygulayarak diyeti monotonluktan çıkarmaktır.

Ücretsiz diyetisyen hizmeti başvurusu için tıklayınız.

Not: Başvurular alındıktan sonra planlama yapılacak ve randevu için SMS ile geri dönüş yapılacaktır.

 

Hizmetlerimiz:

– Kilo Verme

– Kilo Alma

– Kişisel Diyetisyenlik

– Bireysel Beslenme Danışmanlığı

– Detaylı Vücut Analizi

Mimar Sinan Sosyal Yaşam Merkezi:  0(224) 367 96 14

Yayın Tarihi: 18 Kasım 2020 Saat: 8:59