Bursa Büyükşehir Belediyemiz tarafından pandemi gölgesinde üniversite sınavına hazırlanan tüm öğrencilerimiz için anlamlı bir uygulama hayata geçiyor.

Öğrencilerimiz 10 yayınevinden 300.000 ’den fazla soruya Online eğitim uygulamasından ücretsiz olarak ulaşabilecekler. Bu uygulamada çeşitli kaynaklardan sorular çözebilecek ve denemelere katılabileceklerdir. Yapay zeka ile sorular istenilen seviyeye göre gelebilecek ve 800’den fazla test kitabının bulunduğu bu platformdan uygulama şifreleri ile diledikleri yerde telefon ya da tabletlerinden uygulamaya girebilecekler, bu sayede istedikleri zaman soru çözerek sınava hazırlanabileceklerdir.

UYGULAMANIN İNDİRİLEBİLECEĞİ LİNKLER

Android için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pakodemy&hl=tr&gl=US

İOS için;

https://apps.apple.com/tr/app/pakodemy-yks-lgs/id1481710296

 

UYGULAMA ŞİFRESİNİ NASIL ALABİLİRİM?

1- BUSMEK Web sitesi Online Başvuru bölümünden (https://e-belediye.bursa.bel.tr/Kurslar/Account/Login.aspx?ReturnUrl=%2fKurslar%2fBasvurular%2fBusmekBasvuru.aspx )sizden istenen bilgilerle giriş yaparak, ONLİNE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK (PAKODEMY) kursunu seçerek başvuru işlemini tamamlayan tüm öğrencilere şifreleri SMS ile iletilecektir.

2- Bursa Büyükşehir Gençlik Kulübü uygulamasını (www.bursa.bel.tr/qr/?id=50 ) kullanan ve indiren öğrenciler; uygulamanın fırsatlar bölümünden ONLİNE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK (PAKODEMY) sekmesini tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

 

‘’KAYDINI YAP ŞİFRENİ KAP’’

Sınava katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yayın Tarihi: 20 Mayıs 2021 Saat: 6:10