ANASAYFA > Haberler > YABANCI DİLLER BİLGİ YARIŞMASI


YABANCI DİLLER BİLGİ YARIŞMASI

BUSMEK, Bilgi çağını yakalayan, küreselleşen ve sürekli gelişen dünyamızda, kültürler arası iletişimde yabancı dilin öneminin gün geçtikçe artmakta olduğunun bilincinde olarak çalışmalarına devam ediyor.

Bursa Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK) eğitimini vermiş olduğu İngilizce, Almanca ve Arapça dillerinde bilgi yarışması düzenledi.

Beşevler, Merinos ve Erikli kurs merkezlerini temsilen katılan yarışmacı kursiyerler İngilizce, Almanca ve Arapça dillerinde hünerlerini sergilediler.

Yoğun katılımın gözlendiği bilgi yarışmasında Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat ve BUSMEK koordinatörleri de hazır bulundular.

Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat yaptığı açılış konuşmasında BUSMEK’in gelmiş olduğu noktadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

İngilizce branşında Beşevler, Almanca branşında Merinos, Arapça branşında Erikli ve Merinos kurs merkezlerini temsilen katılan kursiyerler birincilik kazandılar.

Katılan tüm yarışmacılar çeşitli ödüllerle onurlandırıldı. Kursiyerler ödüllerini koordinatörler ve eğitimcilerinden aldılar.

BUSMEK kurs merkezlerinde İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça dillerinde eğitim verilmektedir.

Yayın Tarihi: 3 Mayıs 2012 Saat: 2:29