19 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 10.00 – 17.00 arasında,  Hüdavendigar Kent Parkı’nda BUSMEK Sanat ve El Becerileri Uygulama Evi’nde ücretsiz “Eskilere Renk Kat” etkinliği düzenliyoruz.

 

Etkinliğe katılmak isteyen vatandaşlar, yanlarında getirdikleri ahşap eşyalarını kendi zevklerine göre boyayabilecekler. Gerekli boya ve malzemeler BUSMEK tarafından ücretsiz karşılanacak. Usta öğretici öğretmenler eşliğinde gerçekleşecek etkinlikte, katılım sağlayan kişilere, ahşap malzemeler hakkında bilgi verilecek ve ürünlerin boya için hazırlama aşamaları, ürünün boyanma ve süslenme süreçlerinde yol gösterilecek. Böylece evde atıl durup kullanılmayan veya rengini, tarzını beğenmediğiniz ahşap aksesuar eşyalarınız tazelenmiş olacak. Yeni halleriyle evlerde yerini alacak.

 

Ayrıca etkinlikte Bursa Büyükşehir Orkestra Çalgıcı Mektebi ve BUSMEK kursiyerleriyle beraber darbuka ritim gösterisi düzenlenecek.

 

Etkinliğe katılmak isteyen kişiler 0224 254 3030’u arayıp veya sosyal medya hesaplarımızdan mesaj yoluyla kayıt yaptırabilecek.

 

NOT:

– Etkinlik kontenjan ile sınırlıdır.

– Katılımcılar, beraberinde getirdikleri ahşap ürünleri boyama aşamasından sonra aynı şekilde beraberinde geri götürecekler. (BUSMEK, ürünlerin sevkiyatından sorumlu değildir.)

– Sınırlı bir zaman olacağı için getirdiğiniz ahşap ürünün boyama ve hazırlık aşamalarını düşünerek ebatını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. (Tepsi, zigon sehpa vs. gibi eşyalar daha uygun olacaktır.)

Yayın Tarihi: 11 Haziran 2021 Saat: 6:45