100. YILDA 100 WORKSHOP VE BUSMEK SERGİSİ

12 Şubat 2024 - Pazartesi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'na bağlı BUSMEK olarak, Türkiye'nin 100. Yılına özel büyük etkinlik düzenliyoruz.

Şehrin her kesimine ücretsiz ve kaliteli eğitim imkanları sunma çabalarımızı sürdürüyoruz. Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyerek, aynı zamanda yerel ve ulusal düzeyde kültürel farkındalık oluşturma amacıyla çeşitli etkinliklere imza atıyoruz.

Bu kapsamda, "100. Yılda 100 Workshop ve BUSMEK Sergisi" etkinliği düzenleyerek Türkiye'nin 100. yıl kutlamalarına özel bir katkı sunuyoruz. 22 Şubat 2024 tarihinde Merinos AKKM Fuaye Alanı’nda gerçekleştireceğimiz etkinlikle, farklı branşlarda düzenlenecek 100 adet workshop ile katılımcılara geniş bir eğitim yelpazesi sunmayı amaçlıyoruz.

Türkiye'nin kültürel, sanatsal, bilişim, giyim, el sanatları, yabancı diller ve kişisel gelişim alanlarındaki zenginliği bu etkinlikte yansıtmayı hedefliyoruz. Ayrıca, etkinlik kapsamında düzenlenecek sergi ile hemşehrilerimize, çeşitli sanatsal ve kültürel deneyimler yaşatacağız. "100. Yılda 100 Workshop ve BUSMEK Sergisi," Türkiye'nin 100. yılına özel düzenlenen etkinlikler arasında öne çıkarak katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Workshoplara katılmak isteyenler busmek.bursa.bel.tr adresimizde “Online Başvuru” kısmından başvuru yapabilirler veya Merinos Kurs Merkezimize gelerek, ön kayıt yaptırabilirler.

Başvuru için tıklayınız.

Benzer İçerikler
TYT DENEME SINAVI
28.12.2023