YAZ TATİLİNDE ÇOCUKLAR BUSMEK’TE !

15 Haziran 2023 - Perşembe

Ücretsiz ve kaliteli eğitimin adresi BUSMEK’te, heyecanla beklenen çocuklar için yaz kursu kayıtları başlıyor.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü’ne bağlı BUSMEK, ücretsiz kurslarıyla geleneksel sanatlarımızı öğretip sevdirmeye, meslek eğitimleri ile de meslek sahibi olamayan Bursalılara imkân tanımaya, nitelikli eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

17 yıldır verdiğimiz,  Bilişim Teknolojileri,  El Sanatları, Güzellik ve Bakım Hizmetleri, Giyim Üretim, Muhasebe-Finansman, Kişisel Gelişim, Spor ve Yabancı Dil gibi alanlarda yüzlerce branşta ücretsiz kurslarımızla hep yanınızda olduk. Dönem içindeki eğitimlerimiz genel olarak yetişkinlere yönelik olduğundan, çocukların da eğitimlerimizden yararlanması adına yaz tatilinde de ayrıca onlar için yaz kursları düzenliyoruz.

 

Yaz kurslarında 7-15 yaş çocuklara eğitimler veriyoruz. Resim, yabancı dil, hüsnühat, ebru, seramik ve işaret dili gibi branşlardaki kurslarımızla çocukların yeteneklerini keşfetmesini ve kişisel gelişimlerini arttırmayı hedefliyoruz. Ayrıca yaşıtları ile sosyalleşmelerini sağlıyoruz.  Kurslara busmek.bursa.bel.tr internet adresimizden “Online Başvuru” kısmından ön kayıt olunabileceği gibi aynı zamanda BUSMEK kurs merkezlerimizden de kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Yaz kurslarımızda çocuklar, bir yandan eğitim alırken diğer taraftan yaz tatilinde sosyalleşerek boş vakitlerini kaliteli ve verimli bir şekilde değerlendirme fırsatı bulacaklar.

 

Başvuru için tıklayınız. (Başvuru ekranında giriş yaparken, kursa katılacak çocuğun TC Kimlik Numarası ile giriş yapılmalıdır. )

Benzer İçerikler
TYT DENEME SINAVI
28.12.2023