8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

3 Mart 2022 - Perşembe

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Hüdavendigar Salonu’nda 8 Mart Salı günü düzenlenecek olan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” etkinliği, birbirinden farklı sanat dallarında atölye çalışmaları, psiko drama ve dans atölye çalışmaları ile bu yıl da kadınlar için yine dopdolu geçecek.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı olarak, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü ve Aile, Kadın ve Çocuk Şube Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecek olan etkinlikte,  BBB Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK) öğretmenleri tarafından akrilik tablo çalışması, elde stilistlik, makrome sarkaç yapımı, punch tablo yapımı ve resimsel çanta boyama branşlarında, kadınların gün boyunca atölye çalışmalarına katılarak farklı branşlarda yeni deneyimler elde edebilecekler. Ayrıca kadınlar gününe özel dans atölyeleri çalışmaları ile birlikte BADEM tarafından psiko drama alanında atölye çalışmaları da yerini alacak.

 

BUSMEK, Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezi, BADEM, ŞÖNİM (Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi) ve KADES (Kadın Acil Destek İhbar Sistemi)’de tanıtım stantları ile etkinlikte yer alacak.

 

Etkinliğimize başvuru yapmak için tıklayınız.

Benzer İçerikler
TYT DENEME SINAVI
28.12.2023