BUSMEK'TE YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

31 Ağustos 2021 - Salı

Heyecanla beklediğiniz, özlediğiniz BUSMEK Yaz Kursları Ağustos ayında başlıyor. Hem yetişkinlere hem de 9-15 yaş çocuklara yönelik birbirinden farklı çok sayıda branşta eğitim verilecek olan yaz kursları için ön kayıtlar başladı.

15 yıldır, yüzbinlerce Bursalıya sanat ve meslek alanlarında eğitim veren BUSMEK, normalleşme sürecinde eğitimlerine devam ediyor. Geçen dönem Milli Eğitim Bakanlığı kararlarıyla kısıtlanan yaz kursları, normalleşme süreciyle birlikte bu dönem tekrar düzenleniyor.

Online başvuru için tıklayınız.

 

Kurslara internet sitemizden başvuru yapabileceğiniz gibi, ayrıca Android  tabanlı akıllı telefonlardan “BUSMEK” uygulamasını indirebilir ve buradan da kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızda haberlere, duyurulara ve diğer içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Ön kayıt için açılan sayfada, TC kimlik numarasını girerek, ilgili tüm seçenekleri hatasız ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Bilgileri hatalı olan kursiyerlerin kayıtları geçersiz sayılacaktır. Ayrıca 0(224) 254 30 30 numaralı telefon ile eğitimler ve başvurular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler