ÜNİVERSİTE TANITIM FUARI’NDAYIZ

7 Aralık 2022 - Çarşamba

 Bursa Sheraton Otel’de organize edilen “Bursa Üniversite Tercih ve Bölüm Tanıtım Günleri” Fuarı’nda BUSMEK YKS Hazırlık Kursları tanıtım standımızla yerimizi aldık.

Türkiye genelindeki devlet ve vakıf üniversiteleri, eğitim ve kariyer danışmanları, tercih uzmanları, yurtdışı eğitim danışmanlıkları, KKTC ve yurtdışı üniversiteleri katılım gösterdiği fuardaki standımızda, BUSMEK Sınava Hazırlık Merkezlerimizdeki ücretsiz üniversite hazırlık eğitimleri tanıtıldı.

Bir gün boyunca süren organizasyonda, YKS Hazırlık Ve Sınav Sistemi, YKS Etkili Çalışma Yöntemleri Ve Test Çözüm Teknikleri, Sınav Motivasyonu, İnovasyon – Girişimcilik, Kariyer Planlama gibi konularda kısa konferanslar da yer aldı.

Ayrıca standımızda, ziyaretçilere ücretsiz TYT ve AYT deneme kitapçıkları dağıtıldı. Gençlerin yoğun talep gösterdiği fuarda, kaliteli eğitimlerin yanı sıra hazırlık sürecinde kullanılan kaynak kitaplar, soru bankaları ve deneme sınavlarının da ücretsiz sunulduğu kurslarımız, gençler tarafından takdirle karşılandı.

Benzer İçerikler