ECZACI ASİSTANI OLMA FIRSATI BUSMEK’TE

7 Mart 2023 - Salı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü’ne bağlı BUSMEK olarak Bursalılara verdiğimiz ücretsiz eğitimlerle ön plana çıkmaya devam ediyoruz.

İstihdama yönelik kurslarımıza bir yenisini daha ekleyerek, Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve Bursa Eczacı Odası işbirliği ile “Eczacı Asistanlığı” kursumuzu açıyoruz. Kursu başarıyla bitiren kursiyerler katılım belgesi sahibi olabilecek. Eczacılık sektöründe başarılı ve bir adım önde olmak isteyenler bu kursta avantaj sağlayabilecek ve kursu başarıyla bitiren kursiyerlere, sahip oldukları katılım belgesi ile “Bursa Eczacı Odası” tarafından iş yönlendirmesi yapılacaktır.

BUSMEK öğretmenlerimizin ve uzman eczacıların eğitim vereceği kursumuzda, İlaç Dışı Ürünler, Mesleki Bilgisayar, Müşteri İlişkileri/Hitabet, Halk Sağlığı, Yasa Yönetmelik Ve Etik, Pratik İlaç Bilgisi, Sağlıkta Temel Kavramlar, Temel Muhasebe, Ofis Programları gibi önemli konular ele alınacak.

Eğitimlerimizle birlikte, eczacıların ihtiyaç duydukları nitelikli eczacı asistanları yetiştirilerek hem sektörün yetişmiş personel ihtiyacı karşılanacak hem de bu alanda kendini geliştirmek ve çalışmak isteyen vatandaşlara istihdam imkânı sunulmuş olacak.

“Eczacı Asistanlığı” kursumuz Yeni Karaman Mesleki Eğitim Merkezimizde 03.04.2023 tarihinde başlayacak.

Başvuru için tıklayınız.

Benzer İçerikler