ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİMİZ TAMAMLANDI

31 Ocak 2022 - Pazartesi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren BUSMEK, her yarıyıl tatilinde olduğu gibi, bu yıl da öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim seminerleri düzenledi.

Yarıyıl tatilinde düzenlediğimiz hizmet içi eğitim ve seminer programları ile öğretmenlerimize katkı sağlıyoruz. Düzenlenen eğitimlerde, öğretmenlerin kendi alanlarına uygun eğitimler verilirken, ayrıca kişilik sistemi eğitim (Enneagram) programları da gerçekleştirildi.

Bursa’nın dört bir yanında verdiğimiz eğitimlerle bir halk üniversitesi konumunda olan BUSMEK, öğretmenlerini daha da donanımlı hale getirerek, gelişen yeniliklerden ve teknolojiden haberdar olmalarını sağlayıp, kursiyerlere daha kaliteli hizmet vererek her geçen yıl eğitim kalitemizi daha da güçlendiriyor. Düzenlenen eğitim ve seminer ortamlarında öğretmenler ayrıca,  birbirleriyle fikir alışverişi yapma imkânı buluyor. 
Gerçekleştirilen yarıyıl hizmet içi eğitim programlarında, el sanatları, giyim, sanat ve tasarım, kişisel gelişim, bilişim teknolojileri alanlarındaki öğretmenlere, İleri Excel Eğitimi, Autocad Eğitimi, Excel Hesaplamalar Ve Temel Fonksiyonları, Finansal Okur Yazarlık, Kağıt Rölyef, Çini Kupa Boyama, Yabancı Dil Öğrenirken Kullanılacak Güncel Uygulamalar, Cheesecake Yapımı, Çini Tabak Boyama, Enneagram,  Zoom Eğitimi, Elde Basit Nakış İğne Teknikleri, Punch Nakışı İle Dekor Hazırlığı, Duvar Sanatı Eğitimi, Kazaziye Yüzük Yapımı,  Ahşap Boyama Teknikleriyle Dekor Hazırlığı, Seramik Şekillendirme konularında eğitimler verildi.

Benzer İçerikler