YKS ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ

11 Ocak 2023 - Çarşamba

Yıldırım Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Korkmaz, YKS hazırlık eğitimlerimizin devam ettiği Naim Süleymanoğlu Sınava Hazırlık Merkezimizi ziyaret etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü’ne bağlı BUSMEK; ücretsiz ve kaliteli eğitimlerin öncüsü olmaya devam ederken, 2018-2019 Eğitim Dönemi’nde başlatılan YKS Hazırlık Kurslarımızda eğitimler devam ediyor.

Sınava Hazırlık Merkezimizde öğrencilerle sohbet eden Korkmaz, kurs öğrencilerimize almış oldukları eğitimlerde nelerden memnun kaldıkları, nelere ihtiyaçları olduğu ile ilgili bilgi alarak öğrenciler ile üniversite hayatı ile ilgili tecrübelerini aktardı. Ziyarette hazır bulunan Yıldırım Halk Eğitim Merkezi heyeti ve BUSMEK heyeti, öğrencilere başarılar dileyerek üniversite hazırlık kitapları hediye etti. Üniversitelerde daha çok Tıp, Hukuk, Siyasi Bilimler gibi bölümleri tercih etmeyi planlayan öğrenciler, kaliteli ve ücretsiz eğitimler için yetkililere teşekkür etti.

BUSMEK Sınava Hazırlık Merkezlerimizde, Halk Eğitim Merkezleri işbirliğinde, eğitimlerin yüz yüze gerçekleştiriliyor.  Üniversite hazırlık sürecindeki mezun öğrencilerimize sınav müfredatı dikkate alınarak destek sağlıyoruz. Ayrıca dönem içinde üniversite yolundaki öğrencilerimize uzmanlar eşliğinde, ücretsiz eğitim ve motivasyon seminerleri düzenliyoruz. 2 haftalık periyotlar ile yapılan deneme sınavları ile öğrencilerimize zaman ve kaygı yönetimi öğretilirken aynı zamanda kazanımlarını ölçüyoruz. Öğrencilerimizi uzman kadromuz, ücretsiz YKS destek kitaplarımız, eğitime uygun donanıma sahip sınıf koşullarımız ve rehberlik servisimiz ile üniversiteye hazırlıyoruz.

Benzer İçerikler